• (032) 258-63-25

Публічна інформація

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за І квартал 2022 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ робота із запитами на інформацію ведеться відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України  від 13.07.2020 № 525.

Протягом І кварталу 2022 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 23 запитів на публічну інформацію (що на 197 одиниць  менше  порівняно з минулим роком), з них Укрпоштою – 11 запитів, а на електронну пошту університету – 12. Із зазначеної кількості 20 запитів надійшло з міністерств, відомств  та  від  органів  виконавчої  влади та 3 запити від юридичних осіб.

Станом на 4 квітня 2022 року опрацьовано та надано відповіді у встановлені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» строки  від 2 до 5 днів  на 12 запитів, до 48 годин на 3 запити.

Більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій. Переважно вони пов’язані з інформацією про достовірність виданих дипломів, підтвердженням інформації про навчання та інформації стосовно фінансових питань.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ за І квартал 2022 року була проведена одна планова перевірка роботи щодо надання публічної інформації.