• (032) 258-63-25

Публічна інформація

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за І півріччя 2022 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ робота із запитами на інформацію ведеться відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України  від 27.03.2012 № 245.

Протягом Ι півріччя 2022 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 33 запити на публічну інформацію (що на 271 одиницю  менше  порівняно з минулим роком), з них Укрпоштою – 16 запитів, а на електронну пошту університету – 17. Із зазначеної кількості 26 запит надійшло з інших міністерств, відомств та від органів виконавчої влади та 7 запитів від юридичних осіб.

Станом на 4 липня 2022 року опрацьовано та надано відповіді у встановлені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» строки  від 2 до 5 днів - на 17 запитів, до 48 год. - на 16 запитів.

Більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій. Переважно вони пов’язані з інформацією про достовірність виданих дипломів, підтвердженням інформації про навчання та інформації стосовно фінансових питань.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ за Ι півріччя 2022 року  було проведено дві планові перевірки роботи щодо надання публічної інформації.