• (032) 258-63-25

Запрошуємо на навчання до ЛьвДУВС!

Про університет

Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців освітніх ступенів:

• "Бакалавр" за спеціальностями: "Право», "Правоохоронна діяльність", "Правоохоронні інформаційні системи", "Психологія", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування" та "Менеджмент"
  • "Магістр" за спеціальностями: "Право", "Правоохоронна діяльність", "Психологія", "Менеджмент", "Фінансова розвідка"
  • "Доктора філософії" за спеціальностями: "Право", "Економіка", "Менеджмент"
Місія ЛьвДУВС
Створення і поширення якісних знань, інновацій та освітньої системи для підготовки кваліфікованих фахівців у правознавчій, правоохоронній, соціально-економічній, управлінських сферах, а також участь у формуванні в українському суспільстві лідерського потенціалу, безпекової культури, конкурентоспроможної економіки, потреби і здатності до змін та підтримання безпечного життєвого середовища.