• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра практичної психології

Контакти

м. Львів, вул. Кривоноса, 1

kpp@lvduvs.edu.ua

Загальна інформація

Кафедру практичної психології створено у березні 2021 року. Кафедра функціонує в структурі Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС.

Очолює кафедру кандидат психологічних наук Одинцова Галина Юріївна.

Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують навчально-методичну, організаційно-інформаційну та виховну роботу із здобувачами вищої освіти Інституту управління, психології та безпеки та Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання ЛьвДУВС. Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітнім ступенем бакалавра та магістра в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 Психологія. Також кафедра здійснює підготовку докторів філософії за міждисциплінарною освітньо-науковою програмою «Психологія та менеджмент організації» за спеціальністю 053 «Психологія», 073 «Менеджмент».

Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують викладання таких навчальних дисциплін:

В межах забезпечення спеціальності 053 «Психологія» (денна та заочна форми навчання):

  • Освітній ступінь бакалавр за спеціальністю 053 «Психологія» – «Практикум з загальної психології», «Вступ до спеціальності», «Психологічні служби в різних організаціях», «Експериментальна психологія», «Основи психокорекції», «Психодіагностика», «Основи психологічної практики (практична психологія)», «Практикум з психокорекції», «Юридична психологія», «Психологія особистості», «Практикум з психологічного консультування», «Практикум з психології особистості», «Практикум з психології управління», «Психологія кризових ситуацій», «Психологічна експертиза в різних галузях психології»;
  • Освітній ступінь магістр за спеціальністю 053 «Психологія» – «Психологія професійних деформацій», «Сучасні методи психокорекції та психотерапії», «Основи психотренінгу», «Практикум проведення психологічних тренінгів з різних аспектів», «Практикум з основ арт-терапії», «Практикум професійної майстерності психолога», «Екопсихологія»;
  • Освітній ступінь доктор філософії за спеціальністю 053 «Психологія», 073 «Менеджмент» – «Практикум з психології вищої школи».

Науково-педагогічні працівники кафедри керують ознайомлювальною і професійною практикою, надають допомогу ЗВО у написанні курсових, бакалаврських та магістерських робіт, а також беруть участь у державній атестації здобувачів вищої освіти. Науково-педагогічні працівники, які мають наукові ступені та вчені звання здійснюють керівництво аспірантами.

На кафедрі практичної психології сформовано і діє науково-дослідний гурток «ANIMA» (керівник: к.пс.н. Кузьо О.Б.). Гурток створено рішенням кафедри з метою виявлення творчих, обдарованих здобувачів вищої освіти та їх залучення до активної науково-дослідної роботи.

Телефон кафедри: (068) 859 97 97, (050) 647 88 89.


© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.