• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра спеціальної фізичної підготовки

Контакти

Загальна інформація

Кафедра спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 є навчально-науковим структурним підрозділом Університету, яка забезпечує проведення навчальної, методичної, наукової, організаційної, виховної та спортивно-оздоровчої роботи із курсантами та студентами.

До складу кафедри входять 14 науково-педагогічних працівників, з них 1 – завідувач кафедри, 4 – доценти, 4 – старші викладачі, 5 – викладачів, з них: 3 – кандидати наук з фізичного виховання та спорту, 2 – кандидати історичних наук.

Відповідно до навчальних планів Університету на кафедрі викладаються наступні дисципліни: Спеціальна фізична підготовка, Застосування заходів фізичного впливу в екстримальних умовах, Основи володіння заходами фізичного впливу – для здобувачів вищої освіти І-IV курсів та слухачів магістратури, що суттєво допомагає підвищити рівень загальної та спеціальної фізичної підготовки майбутніх правоохоронців, вміло застосовувати заходи фізичного впливу, прийоми самооборони та рукопашного бою в екстремальних ситуаціях, формувати здатність витримувати значні фізичні та психологічні навантаження під час виконання службових обов'язків з охорони громадського порядку та у боротьбі із злочинністю.

Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова діяльність на кафедрі реалізується шляхом залучення курсантів, студентів та працівників до участі у змаганнях різного рівня: чемпіонатах ЛьвДУВС, чемпіонатах Львівської обласної організації ФСТ "Динамо", чемпіонатах ФСТ "Динамо" України та всеукраїнських, міжнародних спортивних турнірах.

У відповідності до графіку роботи на кафедрі функціонує п’ять спортивних секцій, а саме:

  • боротьби самбо;
  • гирьового спорту;
  • легкої атлетика (легкоатлетичний крос);
  • футболу;
  • кік-боксингу.

Науково-педагогічний персонал кафедри спеціальної фізичної підготовки забезпечує навчальний процес на факультетах Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, використовуючи при цьому наступну матеріальну базу:

  • спортивний комплекс у навчально-тренувальному відділі "Верещиця" (спортивний зал, тренажерний зал, стадіон з біговими доріжками і стрибковою ямою, ігрові майданчики, спеціальна та загальна смуги перешкод);
  • спортивний зал на території університету по вул. Городоцька, 26, спортивний зал та тренажерний на території університету по вул. Замарстинівська, 9, стадіон з біговими доріжками, ігрові майданчики, спортивний зал та тренажерний на території університету по вул. Кривоноса, 1.

Адреса: вул. Городоцька, 26.

Тел.каф: (032) 258-67-33 

Адреса: вул. Замарстинівська, 9.

Тел.каф: (032) 258-61-53

Адреса: вул. Кривоноса, 1.

Тел.каф: (032) 258-61-51


© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.