• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

Контакти

м. Львів, вул. Замарстинівська, 9

ord@lvduvs.edu.ua

Загальна інформація

Кафедра оперативно-розшукової діяльності створена у 1993 році, входить до структури факультету № 2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції університету. Метою її діяльності є: організація та здійснення навчальної, навчально-методичної та наукової роботи, виховної роботи з курсантами, магістрами та  ад’юнктами. На кафедрі працює 2 доктори юридичних наук, шість кандидатів юридичних наук та один кандидат технічних наук. До проведення занять залучаються керівники оперативних служб та досвідчені працівники оперативних підрозділів ГУНП у Львівській області.

Колектив кафедри складають висококваліфіковані викладачі, які мають досвід оперативної роботи. Кафедра забезпечує викладання спеціалізованих навчальних дисциплін, зокрема: оперативно-розшукова діяльність, режим секретності, оперативно-розшукове документування, оперативно-розшукова тактика, негласна робота оперативних апаратів підрозділів Національної поліції, спеціальна техніка, актуальні проблеми оперативно-розшукової діяльності, тактика виявлення та припинення окремих видів злочинів, організація і тактика протидії організованій злочинності, психологія оперативно-розшукової діяльності, оперативно-розшукова протидія незаконному обігу наркотичних засобів, новітні технології у розслідуванні злочинів, теоретико-прикладні проблеми оперативно-розшукової діяльності підрозділів Національної поліції.

Навчання курсантів тісно пов’язане з оперативно-службовою діяльністю підрозділів Національної поліції, тому значна частина занять проводяться безпосередньо в територіальних підрозділах Національної поліції. З метою поєднання теорії та практики оперативно-розшукової діяльності кафедрою організовуються і проводяться оперативно-тактичні та комплексні навчання. Після вивчення спеціальних дисциплін кафедра організовує проведення навчальної практики та стажування курсантів на посадах оперуповноважених карного розшуку.

Вся діяльність кафедри спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності. Науково-педагогічний склад кафедри займається підготовкою магістрів та ад’юнктів, здійснює активну наукову діяльність. Лише за три попередніх роки науково-педагогічним складом кафедри підготовлено вісімнадцять монографій, понад десяток навчальних посібників, опубліковано понад п’ятдесят наукових статей щодо проблем боротьби з організованою та економічною злочинністю.

Гуртківці курсантського наукового гуртка "Оперативник", який  функціонує на кафедрі, під керівництвом викладачів кафедри здійснюють наукові дослідження та беруть участь у наукових заходах.

Тел.зав.каф: (032) 258-60-25,   Тел.каф: (032) 258-60-38


© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.