• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Факультет №2

Підготовка фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26

fkm@lvduvs.edu.ua

(032) 255-39-49

Координатор ECTS від факультету:

СИДОРУК Ігор Ігорович

 (032) 255-39-49

Години прийому: кожна 2-а і 4-а середа поточного місяця з 15.00 до 17.00 год.

Заступник: 

МЕЛЬНИК Степан Іванович

 (032) 258-63-84

Загальна інформація

У 1994 році на базі ЛССШМ було створено Львівській інститут внутрішніх справ при Українській академії внутрішніх справ України до складу якого увійшли факультет економічної безпеки, який готував фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» для підрозділів ДСБЕЗ, та факультет кримінальної міліції, якій здійснював

Перший начальник факультету полковник міліції Вербицький С.П. разом з офіцерами-однодумцями підполковником міліції Готьом Б.М., підполковником міліції Підгурським М.Т. та майором міліції Припутнем М.І. створив фундаментальну матеріально-технічну базу підрозділу. Тоді факультету базувався на території університету по вулиці Замарстинівській 9.
З 2003 року факультет отримав новий статус структурного підрозділу вищого навчального закладу. Його начальником було призначено доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, полковника міліції Сливку Степана Степановича. Спільно з підполковником міліції Буракевичем І.В. та начальниками курсів підполковниками міліції Сластіном С.М., Купчаком С.В. та майорами міліції Бойком В.В. і Вольським М.І. вони продовжили роботу попередників щодо розбудови наукової та матеріально-технічної бази.
З 2006 року по 2010 рік начальником факультету був кандидат технічних наук, доцент, полковник міліції Фірман Володимир Михайлович. Впродовж цього періоду до складу факультету входили кафедри: оперативно-розшукової діяльності, адміністративного права та процесу, інформатики та інформаційних технологій в діяльності ОВС, психології правоохоронної діяльності та тактико-спеціальної підготовки.
З червня 2010 року до жовтня 2018 року факультет очолював кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Красницький І.В. За цей період факультет значно розширив та збагатив свою матеріально-технічну базу, налагодив тісний взаємозв’язок з практичними підрозділами поліції та іншими державними органами.
З 29 жовтня 2018 року факультет очолює кандидат юридичних наук, полковник поліції Сидорук І.І. Його наукова спеціальність 21.07.04 - оперативно-розшукова діяльність відповідає профілю діяльності факультету.

Факультет № 2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ створений наказом ЛьвДУВС від 11.11.2015 № 278 та реорганізований наказом ЛьвДУВС від 01.11.2018 № 266.

До складу факультету входять три кафедри:

  • оперативно-розшукової діяльності;
  • інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів;
  • спеціальної фізичної підготовки.

Факультет забезпечує підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» на основі поєднання сучасних методів освітньої, методичної, наукової, організаційної і виховної роботи.

Наукові ступені (вчені звання) завідувачів кафедр факультету (Баб’як А.В., Сеник В.В., Тьорло О.І.) також відповідають профілю діяльності очолюваних кафедр та факультету в цілому.

На факультеті працюють 2 доктори наук та понад 20 кандидатів наук.

Значна частина здобувачів вищої освіти, які навчаються на факультеті є членами наукових гуртків та беруть активну участь у наукових заходах. Багато з них входять до складу спортивних команд університету, успішно виступають на змаганнях з військово-прикладних та інших видів спорту. 

Базовими в комплектуванні факультету є Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Рівненська, Вінницька та Волинська області.

Особовий склад факультету вміло організовує дозвілля й активний відпочинок. У вільний час надає допомогу ветеранам ОВС, дітям-сиротам підшефної школи - інтернату.


© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.