• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Факультет 2

Підготовка фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26

fkm@lvduvs.edu.ua

(032) 255-39-49

Координатор ECTS від факультету:

СИДОРУК Ігор Ігорович

 (032) 255-39-49

Години прийому: кожна 2-а і 4-а середа поточного місяця з 15.00 до 17.00 год.

Заступник: 

АНДРУСИШИН Роман Миколайович

 (032) 258-63-84

Загальна інформація

У 1994 році на базі Львівської середньої спеціальної школи міліції було створено Львівській інститут внутрішніх справ при Українській академії внутрішніх справ – до складу якого увійшли факультет економічної безпеки, який готував фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» для підрозділів Державної служби боротьби з економічною злочинністю, та факультет кримінальної міліції, якій здійснював підготовку фахівців для підрозділів карного розшуку.

Перший начальник факультету полковник міліції Вербицький Станіслав Петрович разом з офіцерами-однодумцями підполковником міліції Готьом Б.М., підполковником міліції Підгурським М.Т. та майором міліції Припутнем М.І. створив фундаментальну матеріально-технічну базу підрозділу. Тоді факультету базувався на території університету по вулиці Замарстинівській 9.
З 2003 року факультет отримав новий статус структурного підрозділу вищого навчального закладу. Його начальником було призначено доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, полковника міліції Сливку Степана Степановича. Спільно з підполковником міліції Буракевичем І.В. та начальниками курсів підполковниками міліції Сластіном С.М., Купчаком С.В. та майорами міліції Бойком В.В. і Вольським М.І. вони продовжили роботу попередників щодо розбудови наукової та матеріально-технічної бази факультету.
З 2006 року по 2010 рік начальником факультету був кандидат технічних наук, доцент, полковник міліції Фірман Володимир Михайлович. Впродовж цього періоду до складу факультету входили кафедри: оперативно-розшукової діяльності, адміністративного права та процесу, інформатики та інформаційних технологій в діяльності ОВС, психології правоохоронної діяльності та тактико-спеціальної підготовки.
З червня 2010 року до жовтня 2018 року факультет очолював кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Красницький Іван Васильович. За цей період факультет значно розширив та збагатив свою матеріально-технічну базу, налагодив тісний взаємозв’язок з практичними підрозділами поліції та іншими державними органами.
З жовтня 2018 року по теперішній час факультет очолює кандидат юридичних наук, полковник поліції Сидорук Ігор Ігорович. Його наукова спеціальність 21.07.04 - оперативно-розшукова діяльність відповідає профілю діяльності факультету.

Факультет № 2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ створений наказом ЛьвДУВС від 11.11.2015 № 278 та реорганізований наказом ЛьвДУВС від 01.11.2018 № 266.

До складу факультету входять чотири кафедри:

  • оперативно-розшукової діяльності, яку очолює кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції БАБ’ЯК Андрій Васильович;
  • інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів, яку очолює кандидат технічних наук, доцент СЕНИК Володимир Васильович;
  • іноземних мов та культури фахового мовлення, яку очолює кандидат філологічних наук, доцент СКОВРОНСЬКА Ірина Юріївна;
  • спеціальної фізичної підготовки, яку очолює кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, полковник поліції ТЬОРЛО Олена Ігорівна.

Факультет забезпечує підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями 262 «Правоохоронна діяльність» і 126 «Інформаційні системи та технології» на основі поєднання сучасних методів освітньої, методичної, наукової, організаційної і виховної роботи.

Постійний склад факультету налічує 57 працівників, з них 48 науково-педагогічні працівники та 9 працівників адміністративного складу факультету. Серед яких із науковими ступенями доктора наук – 3 осіб, кандидата наук (доктора філософії) 29 осіб, із вченим званням професора – 3 осіб, доцента – 19 осіб, з 18 атестованих працівників з досвідом роботи у практичних підрозділах Національної поліції понад 10 осіб.

Наукові ступені (вчені звання) керівництва факультету та завідувачів кафедр факультету (Сидорук І.І., Баб’як А.В., Сеник В.В., Тьорло О.І., Сковронська І.Ю.) відповідають профілю діяльності очолюваних кафедр та факультету в цілому.

Значна частина здобувачів вищої освіти, які навчаються на факультеті є членами наукових гуртків та беруть активну участь у наукових заходах. Багато з них входять до складу спортивних команд університету (гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, боротьби-самбо, боску, поліатлону і т.д.), успішно виступають на змаганнях з військово-прикладних та інших видів спорту.

Особовий склад факультету вміло організовує дозвілля й активний відпочинок. У вільний час надає допомогу ветеранам ОВС, дітям-сиротам підшефній школі - інтернату.


© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.