• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Факультет № 1

Підготовка фахівців для підрозділів слідства

Контакти

м. Львів, вул. Городоцька, 26

fps@lvduvs.edu.ua

(032) 255-45-69

Загальна інформація

Факультет з підготовки слідчих було створено у 2003 році відповідно до вимог наказу МВС України від 07.03.2003 № 218. У 2011 році наказом ЛьвДУВС від 11.11.2011 № 278 було реорганізовано у факультет з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування. Факультет № 1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ створений наказом ЛьвДУВС від 11.11.2015 № 278 та реорганізований наказом ЛьвДУВС від 28.09.2016 № 207.

До складу факультету №1 ІПФПНП ЛьвДУВС входять три кафедри: теорії права, конституційного та приватного права; кримінального права і кримінології, кримінального процесу та криміналістики.

Факультет № 1 ІПФПНП ЛьвДУВС здійснює підготовку за спеціальністю 081 «Право» освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр».

На факультеті працює 60 працівників, з них атестованих - 16. Науково-педагогічний склад - 50 працівників, з яких 4 доктора наук та 40 кандидатів наук. З вченими званнями професора 6 працівників, доцентів – 27. Досвід роботи у практичних підрозділах правоохоронних органів має 25 науково-педагогічних працівників. За час існування факультету його очолювали к.ю.н., доцент Парасюк Михайло Васильович, к.ю.н, доцент Марін Олександр Костянтинович, д.ю.н., доцент Макарчук Володимир Михайлович, к.ю.н., доцент Авраменко Олексій Володимирович.

З січня 2021 року факультет очолює кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Шехавцов Руслан Миколайович.

Науково-педагогічні працівники кафедр факультету забезпечують викладання 46 навчальних дисциплін.

З навчальних дисциплін фундаментального та професійно-практичного циклу підготовлені методичні матеріали, які включають в себе програми навчальних дисциплін, плани проведення практичних занять та методичні рекомендації до них, методичні рекомендації для вивчення питань які виносяться на самостійну підготовку, список використаних джерел, методичні рекомендації для написання курсових робіт, завдання до проведення поліцейських квестів.

Невід'ємною складовою факультету є зв'язок із практичними підрозділами. На факультеті ведеться систематична, планова, налагоджена співпраця з Головним слідчим управлінням Національної поліції України, слідчим управлінням ГУНП України у Львівській області та його структурними підрозділами, Львівським НДЕКЦ МВС України, а також прокуратурою Львівської області, Національним антикорупційним бюро, Державним бюро розслідувань, місцевими судами м. Львова, Вищим антикорупційним судом, Верховним Судом.

Наукові дослідження науково-педагогічних працівників факультету здійснюються за темою «Протидія злочинам, підслідним Національній поліції: правові, кримінологічні та криміналістичні аспекти» (державний реєстраційний номер 0118U005374) та впроваджуються у діяльність підрозділів Національної поліції України.

Основні зусилля кваліфікованих науково-педагогічних працівників факультету зорієнтовані на якісне забезпечення освітнього процесу необхідною науковою, навчальною та методичною літературою.


© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.